Puzdro KRUX Palum (KRXD008)
Kód: OBUKRXOBU0027Podrobný popis
Puzdro KRUX Palum (KRXD008)| Hĺbka | 450 mm |
| Hmotnosť | 6,6 kg |
| Šírka | 235 mm |
| Výška | 453 mm |
| Farba | Čierna |
| Maximálna dĺžka PSU | 20,5 cm |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 39,5 cm |
| Bočné okno | Áno |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Protiprachový filter | Áno |
| Maximálna výška chladiča CPU | 18,1 cm |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Počet vstavaných ventilátorov | 2 kusov |
| Upozornenia | Keep the product away from water sources to prevent electrical damage., Beware of sharp edges during assembly., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5903018667751 |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Hmotnosť: | 6,6 kg |
| Šírka: | 235 mm |
| Výška: | 453 mm |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna dĺžka PSU: | 20,5 cm |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 39,5 cm |
| Bočné okno: | Áno |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 18,1 cm |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Počet vstavaných ventilátorov: | 2 kusov |
| Upozornenia: | Keep the product away from water sources to prevent electrical damage., Beware of sharp edges during assembly., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
