Skriňa MSI MAG FORGE 321R AIRFLOW
Kód: OBUMISOBU0044Podrobný popis
Skriňa MSI MAG FORGE 321R AIRFLOW| Audio vstup | Áno |
| čítačka pamäťových kariet SD | Nie |
| Vstup pre mikrofón | 1 |
| Audio výstup | Áno |
| Výška | 472 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Hĺbka | 498 mm |
| Vstavaný displej | Nie |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 3.5", 2.5 |
| Formát SSD | 2.5" |
| Bočné okno | Áno |
| Model | PC |
| Materiál | Sklo, Plast, Oceľ |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Vhodné pre | Hranie |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Formát | Midi Tower |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja | ATX |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 4711377193481 |
| Audio vstup: | Áno |
| čítačka pamäťových kariet SD: | Nie |
| Vstup pre mikrofón: | 1 |
| Audio výstup: | Áno |
| Výška: | 472 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Hĺbka: | 498 mm |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 3.5", 2.5 |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Bočné okno: | Áno |
| Model: | PC |
| Materiál: | Sklo, Plast, Oceľ |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Formát: | Midi Tower |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja: | ATX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
