Konzola SONY PS5 Digital 825 GB + 2 ovládače DS5
Kód: KSLSONPS50081Podrobný popis
Konzola SONY PS5 Digital 825 GB + 2 ovládače DS5| Počet portov USB typ C | 1 |
| USB A výstupné porty | 2 |
| Ethernet | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Akcelerácia technológie ray-tracing | Áno |
| Kapacita pamäti | 825 GB |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Platforma | PlayStation 5 Slim |
| Model procesoru | AMD Ryzen Zen 2 |
| Farba | Biela, Čierna |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR6 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Rodina grafického procesora | AMD RDNA 2 |
| Frekvencia grafického procesora | 2360 MHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ | AMD Radeon |
| Dodávané káble | USB, AC, HDMI |
| Stojan v cene | Áno |
| Počet gamepadov v cene | 1 |
| Šírka | 216 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Výška | 358 mm |
| Ukladacie médium | SSD |
| Kapacita pamäte RAM | 16 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Upozornenia | Keep away from children., Do not open the console housing., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Consoles |
|---|---|
| EAN: | 711719022329 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| USB A výstupné porty: | 2 |
| Ethernet: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Akcelerácia technológie ray-tracing: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 825 GB |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Platforma: | PlayStation 5 Slim |
| Model procesoru: | AMD Ryzen Zen 2 |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR6 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Rodina grafického procesora: | AMD RDNA 2 |
| Frekvencia grafického procesora: | 2360 MHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ: | AMD Radeon |
| Dodávané káble: | USB, AC, HDMI |
| Stojan v cene: | Áno |
| Počet gamepadov v cene: | 1 |
| Šírka: | 216 mm |
| Hĺbka: | 92 mm |
| Výška: | 358 mm |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Kapacita pamäte RAM: | 16 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Upozornenia: | Keep away from children., Do not open the console housing., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
