Sony PlayStation 5 Digital Edition - Fortnite Flowering Chaos Bundle 825 GB Wi-Fi Čierna, Biela
Kód: KSLSONPS50069Podrobný popis
Sony PlayStation 5 Digital Edition - Fortnite Flowering Chaos Bundle 825 GB Wi-Fi Čierna, Biela| Vstup striedavého napätia | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Typ vnútornej pamäte | GDDR6 |
| Typ | AMD Radeon |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR6 |
| Kapacita pamäti | 16384 MB |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Frekvencia grafického procesora | 2230 MHz |
| Rodičovská kontrola | Áno |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Rodina grafického procesora | AMD RDNA 2 |
| Model procesoru | AMD Ryzen Zen 2 |
| Farba | Biela, Čierna |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Priepustnosť pamäte (max) | 448 GB/s |
| Akcelerácia technológie ray-tracing | Áno |
| Počet podporovaných regulátorov (max) | 4 |
| Výkon grafického procesora | 10,3 TFLOPS |
| Stojan v cene | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Počet gamepadov v cene | 1 |
| Video hra v cene | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Regulátor v cene | Gamepad |
| Dodávané káble | HDMI, AC, USB |
| Návod na použitie | Áno |
| Hry v cene | Astro’s Playroom |
| Obsah balenia | PlayStation®5 console DualSense® Wireless Controller 2 plastic stand feet to place the console horizontally HDMI® cable AC power cord USB cable User manual ASTRO's PLAYROOM (Pre-installed game) |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnosť | 2,6 kg |
| Šírka | 358 mm |
| Hĺbka | 216 mm |
| Ukladacie médium | SSD |
| Rýchlosť čítania | 5500 MB/s |
| Zabudované optické jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 825 GB |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 10, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Hĺbka balenia | 131 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,1 kg |
| Šírka balenia | 431 mm |
| Výška balenia | 359 mm |
| HS kód | 9504 5000 00 |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Podporované videomódy | 2160p, 4320p |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | 8K Ultra HD |
| Audio dekodéry | DTS 5.1, DTS-HD Master Audio 5.1, Dolby TrueHD, Dolby Digital 5.1, DTS 2.0, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-HD |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Consoles |
|---|---|
| EAN: | 711719021735 |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Typ vnútornej pamäte: | GDDR6 |
| Typ: | AMD Radeon |
| Platforma: | PlayStation 5 |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR6 |
| Kapacita pamäti: | 16384 MB |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Frekvencia grafického procesora: | 2230 MHz |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Rodina grafického procesora: | AMD RDNA 2 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen Zen 2 |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Priepustnosť pamäte (max): | 448 GB/s |
| Akcelerácia technológie ray-tracing: | Áno |
| Počet podporovaných regulátorov (max): | 4 |
| Výkon grafického procesora: | 10,3 TFLOPS |
| Stojan v cene: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Počet gamepadov v cene: | 1 |
| Video hra v cene: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Regulátor v cene: | Gamepad |
| Dodávané káble: | HDMI, AC, USB |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hry v cene: | Astro’s Playroom |
| Obsah balenia: | PlayStation®5 console DualSense® Wireless Controller 2 plastic stand feet to place the console horizontally HDMI® cable AC power cord USB cable User manual ASTRO's PLAYROOM (Pre-installed game) |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Šírka: | 358 mm |
| Hĺbka: | 216 mm |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Rýchlosť čítania: | 5500 MB/s |
| Zabudované optické jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 825 GB |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100 Mbit/s, 10, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Hĺbka balenia: | 131 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,1 kg |
| Šírka balenia: | 431 mm |
| Výška balenia: | 359 mm |
| HS kód: | 9504 5000 00 |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Podporované videomódy: | 2160p, 4320p |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | 8K Ultra HD |
| Audio dekodéry: | DTS 5.1, DTS-HD Master Audio 5.1, Dolby TrueHD, Dolby Digital 5.1, DTS 2.0, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-HD |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
