Sony PlayStation 5 Digital Slim e-chassis 825 GB Čierna, Biela
Kód: KSLSONPS50059Podrobný popis
Sony PlayStation 5 Digital Slim e-chassis 825 GB Čierna, Biela| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet RJ-45 portov | 1 |
| Rozbočovač portov pre USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Vstup AUX | Áno |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Kapacita pamäti | 16000 MB |
| Typ vnútornej pamäte | GDDR6 |
| Frekvencia grafického procesora | 2230 MHz |
| Výkon grafického procesora | 10,3 TFLOPS |
| Typ | AMD Radeon |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Farba | Čierna, Biela |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | AMD Ryzen Zen 2 |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Video hra v cene | Nie |
| Počet gamepadov v cene | 1 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hĺbka | 80 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Výška | 358 mm |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Zabudované optické jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 825 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 100, 10 |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Podpora HDR | Áno |
| Podporované videomódy | 2160p, 4320p |
| Typ HD rozlíšenia | 8K Ultra HD |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Consoles |
|---|---|
| EAN: | 711719020844 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet RJ-45 portov: | 1 |
| Rozbočovač portov pre USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Vstup AUX: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Kapacita pamäti: | 16000 MB |
| Typ vnútornej pamäte: | GDDR6 |
| Frekvencia grafického procesora: | 2230 MHz |
| Výkon grafického procesora: | 10,3 TFLOPS |
| Typ: | AMD Radeon |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | AMD Ryzen Zen 2 |
| Platforma: | PlayStation 5 |
| Video hra v cene: | Nie |
| Počet gamepadov v cene: | 1 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Šírka: | 216 mm |
| Výška: | 358 mm |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Zabudované optické jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 825 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 100, 10 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Podporované videomódy: | 2160p, 4320p |
| Typ HD rozlíšenia: | 8K Ultra HD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
