Sony Playstation 5 Pro FC26 Bundle 2 TB Wi-Fi Čierna, Biela
Kód: KSLSONPS50082Podrobný popis
Sony Playstation 5 Pro FC26 Bundle 2 TB Wi-Fi Čierna, Biela| Vstup striedavého napätia | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Platforma | PlayStation 5 Pro |
| Model procesoru | AMD Ryzen Zen 2 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Farba | Biela, Čierna |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ | AMD Radeon |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Frekvencia grafického procesora | 2230 MHz |
| Akcelerácia technológie ray-tracing | Áno |
| Výkon grafického procesora | 10,3 TFLOPS |
| Rodičovská kontrola | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Dodávané káble | HDMI, USB, AC |
| Stojan v cene | Áno |
| Hry v cene | Astro’s Playroom |
| Regulátor v cene | Gamepad |
| Počet gamepadov v cene | 1 |
| Video hra v cene | Áno |
| Šírka | 89 mm |
| Hĺbka | 388 mm |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Výška | 216 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 2 TB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Zabudované optické jednotky | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Bluetooth | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11be |
| Šírka balenia | 178 mm |
| Hĺbka balenia | 467 mm |
| Výška balenia | 355 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4 kg |
| Typ HD rozlíšenia | 8K Ultra HD |
| Podpora HDR | Áno |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Consoles |
|---|---|
| EAN: | 711719024101 |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Platforma: | PlayStation 5 Pro |
| Model procesoru: | AMD Ryzen Zen 2 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ: | AMD Radeon |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Frekvencia grafického procesora: | 2230 MHz |
| Akcelerácia technológie ray-tracing: | Áno |
| Výkon grafického procesora: | 10,3 TFLOPS |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dodávané káble: | HDMI, USB, AC |
| Stojan v cene: | Áno |
| Hry v cene: | Astro’s Playroom |
| Regulátor v cene: | Gamepad |
| Počet gamepadov v cene: | 1 |
| Video hra v cene: | Áno |
| Šírka: | 89 mm |
| Hĺbka: | 388 mm |
| Hmotnosť: | 3,1 kg |
| Výška: | 216 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 2 TB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Zabudované optické jednotky: | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Bluetooth: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11be |
| Šírka balenia: | 178 mm |
| Hĺbka balenia: | 467 mm |
| Výška balenia: | 355 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4 kg |
| Typ HD rozlíšenia: | 8K Ultra HD |
| Podpora HDR: | Áno |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
