Vesta Haptics bHaptics TactSuit Pro
Kód: KSLBHAPS50001Podrobný popis
Vesta Haptics bHaptics TactSuit Pro| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Typ uzáveru | Popruh, Zips |
| Výška | 610 mm |
| Hmotnosť | 1,87 kg |
| Prevádzková doba | 13,5 h |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Bluetooth | Áno |
| Kapacita batérie | 9800 mAh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Consoles |
|---|---|
| EAN: | 8809669640426 |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Typ uzáveru: | Popruh, Zips |
| Výška: | 610 mm |
| Hmotnosť: | 1,87 kg |
| Prevádzková doba: | 13,5 h |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Bluetooth: | Áno |
| Kapacita batérie: | 9800 mAh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
