Bezdrôtový ovládač Sony PlayStation 5 DualSense gamepad Starlight Blue V2
Kód: KSLSONKON0060Podrobný popis
Bezdrôtový ovládač Sony PlayStation 5 DualSense gamepad Starlight Blue V2| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Výška | 66 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Hĺbka | 106 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Farba | Modrá |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Farba názov | Starlight Blue |
| Upozornenia | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
| Herné klávesy | Tlačidlo možnosti, D-pad, Tlačidlo domov |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
| Analógové páčky | Áno |
| Reflexná vibrácia | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719576013 |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Výška: | 66 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Farba: | Modrá |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Farba názov: | Starlight Blue |
| Upozornenia: | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
| Herné klávesy: | Tlačidlo možnosti, D-pad, Tlačidlo domov |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
| Analógové páčky: | Áno |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
