Brezžični igralni plošček SONY PlayStation DualSense – vijoličen
Kód: KSLSONKON0096Podrobný popis
Brezžični igralni plošček SONY PlayStation DualSense – vijoličen| Automatická kalibrácia | Áno |
| Rozhranie zariadenia | USB-C |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Návod na použitie | Áno |
| Dotykové ovládanie | Áno |
| Pohybový senzor | Áno |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vstupná zásuvka | Mini Jack 3,5 mm TRS |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Typ batérie | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Hĺbka | 106 mm |
| Šírka balenia | 188 mm |
| Hĺbka balenia | 69 mm |
| Výška | 66 mm |
| Výška balenia | 189 mm |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Farba | Purpurová |
| LED indikátory | Nabíjanie |
| Upozornenia | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Ergonomické spúšte | Áno |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Analógové páčky | Áno |
| Pracovná teplota (max.) | 35°C |
| Počet tlačidiel | 14 tlačidlá |
| Gyroskop | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Minimálna prevádzková teplota | 5 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719574330 |
| Automatická kalibrácia: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | USB-C |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dotykové ovládanie: | Áno |
| Pohybový senzor: | Áno |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Vstupná zásuvka: | Mini Jack 3,5 mm TRS |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Typ batérie: | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Šírka balenia: | 188 mm |
| Hĺbka balenia: | 69 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Výška balenia: | 189 mm |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Farba: | Purpurová |
| LED indikátory: | Nabíjanie |
| Upozornenia: | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Ergonomické spúšte: | Áno |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Analógové páčky: | Áno |
| Pracovná teplota (max.): | 35°C |
| Počet tlačidiel: | 14 tlačidlá |
| Gyroskop: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Minimálna prevádzková teplota: | 5 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
