Brezžični krmilnik SONY DualSense
Kód: KSLSONKON0049Podrobný popis
Brezžični krmilnik SONY DualSense| Konektor USB | USB Typ-C |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Frekvenčný rozsah | 5 GHz |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka | 106 mm |
| Výška | 66 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Akumulátor | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Kapacita batérie | 1560 mAh |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 3,65 V |
| Zabudovaný akumulátor | Áno |
| Výška balenia | 189 mm |
| Hĺbka balenia | 69 mm |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 188 mm |
| HS kód | 95049080 |
| Farba | Čierna, Biela |
| Automatická kalibrácia | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| Gyroskop | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Podporované herné platformy | Android, MAC, PlayStation 5, iOS, PC |
| Počet osí | 6 |
| Analógové páčky | Áno |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Farba podsvietenia | Červená/zelená/modrá |
| Počet tlačidiel | 14 |
| Force feedback | Áno |
| Herné klávesy | Tlačidlo turbo, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo späť, Tlačidlo štart, Tlačidlo vymazania pamäte, Tlačidlo ponuky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719575856 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 5 GHz |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Kapacita batérie: | 1560 mAh |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Napätie batérie: | 3,65 V |
| Zabudovaný akumulátor: | Áno |
| Výška balenia: | 189 mm |
| Hĺbka balenia: | 69 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 188 mm |
| HS kód: | 95049080 |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Automatická kalibrácia: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| Gyroskop: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Podporované herné platformy: | Android, MAC, PlayStation 5, iOS, PC |
| Počet osí: | 6 |
| Analógové páčky: | Áno |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Farba podsvietenia: | Červená/zelená/modrá |
| Počet tlačidiel: | 14 |
| Force feedback: | Áno |
| Herné klávesy: | Tlačidlo turbo, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo späť, Tlačidlo štart, Tlačidlo vymazania pamäte, Tlačidlo ponuky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
