Logitech G 941-000123 herný ovládač Čierna USB Volant + pedále Analógový/digitálny PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Kód: GIALOGAXO0001Podrobný popis
Logitech G 941-000123 herný ovládač Čierna USB Volant + pedále Analógový/digitálny PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X| Rozhranie zariadenia | USB |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Dodávané káble | USB |
| Vrátane batérií | Nie |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Obsah balenia | {loc-value} |
| Rozmery volantu (š x h x v) | 278 x 260 x 270 mm |
| Hmotnosť | 5,35 kg |
| Hmotnosť volantu | 2,25 kg |
| Hmotnosť pedálov | 3,1 kg |
| Rozmery pedálov (š x h x v) | 311 x 428,5 x 167 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,21 kg |
| Výška balenia | 322,3 mm |
| Šírka balenia | 300 mm |
| Hĺbka balenia | 436,6 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 448 mm |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC) | 50992060573004 |
| Produktov na intermodálny kontajner (40 stôp) | 1164 kusov |
| HS kód | 95049080 |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 314 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 7,66 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 338 mm |
| Produktov na intermodálny kontajner (20 stôp) | 564 kusov |
| Základný materiál | Koža, Termoplastik, Nylon, Hliník, Nerezová oceľ |
| Materiál pedálového modulu | Cold rolled steel, Polyoxymetylén (POM), Nerezová oceľ |
| Farba | Čierna |
| Materiál volantu | Hliník, Koža |
| Minimálne miesto pevného disku | 150 MB |
| Upozornenia | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
| Herné klávesy | D-pad |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Force feedback | Áno |
| Podporované herné platformy | Xbox One, Xbox Series X, PC, Xbox Series S |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Typ zariadenia | Volant + pedále |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 5099206058996 |
| Rozhranie zariadenia: | USB |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Dodávané káble: | USB |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Obsah balenia: | {loc-value} |
| Rozmery volantu (š x h x v): | 278 x 260 x 270 mm |
| Hmotnosť: | 5,35 kg |
| Hmotnosť volantu: | 2,25 kg |
| Hmotnosť pedálov: | 3,1 kg |
| Rozmery pedálov (š x h x v): | 311 x 428,5 x 167 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,21 kg |
| Výška balenia: | 322,3 mm |
| Šírka balenia: | 300 mm |
| Hĺbka balenia: | 436,6 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 448 mm |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC): | 50992060573004 |
| Produktov na intermodálny kontajner (40 stôp): | 1164 kusov |
| HS kód: | 95049080 |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 314 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 7,66 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 338 mm |
| Produktov na intermodálny kontajner (20 stôp): | 564 kusov |
| Základný materiál: | Koža, Termoplastik, Nylon, Hliník, Nerezová oceľ |
| Materiál pedálového modulu: | Cold rolled steel, Polyoxymetylén (POM), Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Materiál volantu: | Hliník, Koža |
| Minimálne miesto pevného disku: | 150 MB |
| Upozornenia: | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
| Herné klávesy: | D-pad |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Force feedback: | Áno |
| Podporované herné platformy: | Xbox One, Xbox Series X, PC, Xbox Series S |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Typ zariadenia: | Volant + pedále |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
