Microsoft Elite Series 2 Čierna Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny Android, PC, Xbox One, Xbox One X
Kód: KSLMI1KON0022Podrobný popis
Microsoft Elite Series 2 Čierna Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny Android, PC, Xbox One, Xbox One X| Konektor USB | USB Typ-C |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Hmotnosť | 345 g |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | AA |
| Životnosť batérie (max.) | 40 h |
| Zabudovaný akumulátor | Nie |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Výška balenia | 197 mm |
| Šírka balenia | 197 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 918 g |
| Hĺbka balenia | 88 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 218 mm |
| HS kód | 95049080 |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 2,1 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 233 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 192 mm |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
| Podporované herné platformy | Xbox One, Xbox One X, Android, PC |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
| Herné klávesy | Tlačidlo ponuky, Tlačidlo možnosti |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Analógové páčky | Áno |
| Typ zariadenia | Gamepad |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 889842196368 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Hmotnosť: | 345 g |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ batérie: | AA |
| Životnosť batérie (max.): | 40 h |
| Zabudovaný akumulátor: | Nie |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Výška balenia: | 197 mm |
| Šírka balenia: | 197 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 918 g |
| Hĺbka balenia: | 88 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 218 mm |
| HS kód: | 95049080 |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 2,1 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 233 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 192 mm |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
| Podporované herné platformy: | Xbox One, Xbox One X, Android, PC |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
| Herné klávesy: | Tlačidlo ponuky, Tlačidlo možnosti |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Analógové páčky: | Áno |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
