Sony DualSense Červená Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0051Podrobný popis
Sony DualSense Červená Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PlayStation 5| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 1560 mAh |
| Akumulátor | Áno |
| Farba | Červená |
| Plug and Play | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| Vstavaný touchpad | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Herné klávesy | Tlačidlo možnosti, D-pad, Tlačidlo zdieľať, Tlačidlo domov |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Počet osí | 6 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Analógové páčky | Áno |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719577317 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Výška: | 106 mm |
| Hĺbka: | 66 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 1560 mAh |
| Akumulátor: | Áno |
| Farba: | Červená |
| Plug and Play: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| Vstavaný touchpad: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Herné klávesy: | Tlačidlo možnosti, D-pad, Tlačidlo zdieľať, Tlačidlo domov |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Počet osí: | 6 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Analógové páčky: | Áno |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
