Sony DualSense Maskovanie Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0111Podrobný popis
Sony DualSense Maskovanie Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PlayStation 5| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Akumulátor | Áno |
| Kapacita batérie | 1560 mAh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Plug and Play | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Farba | Maskovanie |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Herné klávesy | Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať, Tlačidlo možnosti, D-pad |
| Gyroskop | Áno |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
| Analógové páčky | Áno |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| LED podsvietenie | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Vstavaný touchpad | Áno |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Počet osí | 6 |
| Farba podsvietenia | Multi |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719572671 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Šírka: | 160 mm |
| Výška: | 106 mm |
| Hĺbka: | 66 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Akumulátor: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1560 mAh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Plug and Play: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Farba: | Maskovanie |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Herné klávesy: | Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať, Tlačidlo možnosti, D-pad |
| Gyroskop: | Áno |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
| Analógové páčky: | Áno |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Vstavaný touchpad: | Áno |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Počet osí: | 6 |
| Farba podsvietenia: | Multi |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
