Sony DualSense PS5 Bezdrôtový ovládač
Kód: KSLSONKON0103Podrobný popis
Sony DualSense PS5 Bezdrôtový ovládač| Rozhranie zariadenia | Bluetooth |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Výška | 66 mm |
| Hĺbka | 106 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Akumulátor | Áno |
| Typ batérie | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Plug and Play | Áno |
| Farba | Biela |
| Farba názov | White |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Upozornenia | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself. |
| Herné klávesy | Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať, Tlačidlo možnosti, D-pad |
| Analógové páčky | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Gyroskop | Áno |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Počet osí | 6 |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| LED podsvietenie | Áno |
| Vstavaný touchpad | Áno |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Merač zrýchlenia | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719022350 |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Výška: | 66 mm |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ batérie: | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Plug and Play: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Farba názov: | White |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself. |
| Herné klávesy: | Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať, Tlačidlo možnosti, D-pad |
| Analógové páčky: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Gyroskop: | Áno |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Počet osí: | 6 |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Vstavaný touchpad: | Áno |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
