Sony DualSense V2 Čierna, Biela Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS
Kód: KSLSONKON0054Podrobný popis
Sony DualSense V2 Čierna, Biela Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Hmotnosť | 280 g |
| Hĺbka | 66 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 106 mm |
| Typ batérie | Vstavaný |
| Akumulátor | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Šírka balenia | 189 mm |
| Hĺbka balenia | 69 mm |
| Výška balenia | 188 mm |
| Typ balenia | Box |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Farba | Biela, Čierna |
| Upozornenia | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Podporované herné platformy | MAC, PC, Android, PlayStation 5, iOS |
| Farba podsvietenia | Rôzne |
| LED podsvietenie | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Herné klávesy | Tlačidlo možnosti, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať |
| Force feedback | Áno |
| Počet osí | 6 |
| Vstavaný touchpad | Áno |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Analógové páčky | Áno |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Typ zariadenia | Gamepad |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719575863 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Hĺbka: | 66 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Výška: | 106 mm |
| Typ batérie: | Vstavaný |
| Akumulátor: | Áno |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Šírka balenia: | 189 mm |
| Hĺbka balenia: | 69 mm |
| Výška balenia: | 188 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Upozornenia: | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Podporované herné platformy: | MAC, PC, Android, PlayStation 5, iOS |
| Farba podsvietenia: | Rôzne |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Herné klávesy: | Tlačidlo možnosti, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať |
| Force feedback: | Áno |
| Počet osí: | 6 |
| Vstavaný touchpad: | Áno |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Analógové páčky: | Áno |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
