Sony PlayStation 5 DualSense V2 Bezdrôtový ovládač Starlight Blue
Kód: KSLSONKON0110Podrobný popis
Sony PlayStation 5 DualSense V2 Bezdrôtový ovládač Starlight Blue| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Šírka | 160 mm |
| Hĺbka | 106 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Typ batérie | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Farba | Modrá |
| Plug and Play | Áno |
| Farba názov | Starlight Blue |
| Upozornenia | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový |
| Typ zariadenia | Gamepad |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719574347 |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Šírka: | 160 mm |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Typ batérie: | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Plug and Play: | Áno |
| Farba názov: | Starlight Blue |
| Upozornenia: | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
