SONY Playstation Dualsense v2 Controller PS5 Black
Kód: KSLSONKON0065Podrobný popis
SONY Playstation Dualsense v2 Controller PS5 Black| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Napájací zdroj | Batérie, Kábel |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Šírka balenia | 188 mm |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Keep out of the reach of young children., Keep away from water and moisture., Use as directed to avoid damaging the device. |
| Herné klávesy | Tlačidlo štart, Tlačidlo späť, Tlačidlo vymazania pamäte, D-pad, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo turbo |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Typ zariadenia | Gamepad |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719575900 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Napájací zdroj: | Batérie, Kábel |
| Šírka: | 160 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Šírka balenia: | 188 mm |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of young children., Keep away from water and moisture., Use as directed to avoid damaging the device. |
| Herné klávesy: | Tlačidlo štart, Tlačidlo späť, Tlačidlo vymazania pamäte, D-pad, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo turbo |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
