ASUS RAID PIKE II 3108-8i-240PD/2G 90SC07P0-M0UAY0
Kód: KDSASURAI0016Podrobný popis
ASUS RAID PIKE II 3108-8i-240PD/2G 90SC07P0-M0UAY0| Vnútorné mini-SAS porty | 2 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | Serial ATA III |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Verzia PCI Express slotov | 3.0 |
| Čipset | LSI SAS 3108 |
| RAID level | 5, 10, 60, 0, 1, 50 |
| Rýchlosť prenosu dát | 12 Gbit/s |
| Kapacita pamäti | 2000 MB |
| Výška | 68,8 mm |
| Šírka | 167,6 mm |
| HS kód | 84733080 |
| Upozornenia | Before installation, make sure the computer is switched off and disconnected from the power supply., Electronic products should not be disposed of with household waste. Proper disposal is required., It is not permitted to change the configuration of the equipment with the power on |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers RAID |
|---|---|
| EAN: | 4712900130263 |
| Vnútorné mini-SAS porty: | 2 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | Serial ATA III |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Verzia PCI Express slotov: | 3.0 |
| Čipset: | LSI SAS 3108 |
| RAID level: | 5, 10, 60, 0, 1, 50 |
| Rýchlosť prenosu dát: | 12 Gbit/s |
| Kapacita pamäti: | 2000 MB |
| Výška: | 68,8 mm |
| Šírka: | 167,6 mm |
| HS kód: | 84733080 |
| Upozornenia: | Before installation, make sure the computer is switched off and disconnected from the power supply., Electronic products should not be disposed of with household waste. Proper disposal is required., It is not permitted to change the configuration of the equipment with the power on |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
