TP-Link RE550 zosilňovač sieťového signálu Sieťový vysielač a prijímač Biela 10, 100, 1000 Mbit/s
Kód: KWRTPLKON0017Podrobný popis
TP-Link RE550 zosilňovač sieťového signálu Sieťový vysielač a prijímač Biela 10, 100, 1000 Mbit/s| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 1300 Mbit/s |
| Model | Sieťový vysielač a prijímač |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 100, 10 |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Šírka | 163 mm |
| Hĺbka | 76,4 mm |
| Výška | 66,5 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max) | 10 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Maximálna prenosová rýchlosť WLAN | 1300 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPS, 128-bit WEP |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Tlačidlo reset | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Biela |
| Šírka balenia | 202 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 125 mm |
| Výška balenia | 86 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 350 g |
| HS kód | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 30 °C |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS |
| Upozornenia | The product may contain small parts which may be hazardous to children., The product must be used in accordance with the instructions for use to avoid damage., The product may generate heat, avoid contact with flammable materials. |
| Vysielací výkon (CE) | 2.4 GHz ≤20dBm, 5 GHz ≤23dBm |
| Typ antény | Externé |
| Počet antén | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters, Transceivers |
|---|---|
| EAN: | 6935364072469 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 1300 Mbit/s |
| Model: | Sieťový vysielač a prijímač |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 100, 10 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Šírka: | 163 mm |
| Hĺbka: | 76,4 mm |
| Výška: | 66,5 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max): | 10 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Maximálna prenosová rýchlosť WLAN: | 1300 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPS, 128-bit WEP |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Biela |
| Šírka balenia: | 202 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 125 mm |
| Výška balenia: | 86 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 350 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 30 °C |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS |
| Upozornenia: | The product may contain small parts which may be hazardous to children., The product must be used in accordance with the instructions for use to avoid damage., The product may generate heat, avoid contact with flammable materials. |
| Vysielací výkon (CE): | 2.4 GHz ≤20dBm, 5 GHz ≤23dBm |
| Typ antény: | Externé |
| Počet antén: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
