TP-Link TL-POE170S Gigabit Ethernet
Kód: KWRTPLKON0025Podrobný popis
TP-Link TL-POE170S Gigabit Ethernet| Výstupné porty RJ-46 | 1 |
| Vstupné porty RJ-45 | 1 |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Základný materiál | Kov |
| Plug and Play | Áno |
| Farba | Čierna |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Hĺbka | 70 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 42 mm |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Výstupný výkon | 60 W |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Podporované káblové typy | Cat5, Cat5e, Cat3, Cat4, Cat6 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3af |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000 |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 95 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 920 g |
| Hĺbka balenia | 250 mm |
| Šírka balenia | 190 mm |
| HS kód | 85044095 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 45 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Upozornenia | The product may generate heat, avoid contact with flammable materials., The product must be used in accordance with the instructions for use to avoid damage., The product may contain small parts which may be hazardous to children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters, Transceivers |
|---|---|
| EAN: | 4897098683897 |
| Výstupné porty RJ-46: | 1 |
| Vstupné porty RJ-45: | 1 |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Základný materiál: | Kov |
| Plug and Play: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Šírka: | 155 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Výstupný výkon: | 60 W |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Podporované káblové typy: | Cat5, Cat5e, Cat3, Cat4, Cat6 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3af |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000 |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 95 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 920 g |
| Hĺbka balenia: | 250 mm |
| Šírka balenia: | 190 mm |
| HS kód: | 85044095 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 45 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Upozornenia: | The product may generate heat, avoid contact with flammable materials., The product must be used in accordance with the instructions for use to avoid damage., The product may contain small parts which may be hazardous to children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
