TP-Link TL-SM331T modul transcieveru Optické vlákno 1250 Mbit/s SFP 850 nm
Kód: KWRTPLKON0027Podrobný popis
TP-Link TL-SM331T modul transcieveru Optické vlákno 1250 Mbit/s SFP 850 nm| Sieťový štandard | IEEE 802.3ae |
| Vlnová dĺžka | 850 nm |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1250 Mbit/s |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Podpora MMF | Áno |
| Podporovaný priemer optického kábla | 50/125 |
| Typ SFP vysielača | Optické vlákno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Rozhranie | SFP |
| Maximálna prenosová vzdialenosť | 300 m |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Strieborná |
| Šírka | 67,4 mm |
| Výška | 13,8 mm |
| Hĺbka | 13,8 mm |
| Vstupné napätie | 3.3 V |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Výška balenia | 38,5 mm |
| Šírka balenia | 81,5 mm |
| Hĺbka balenia | 122,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 60 g |
| HS kód | 85369010 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Upozornenia | The product may generate heat, avoid contact with flammable materials., The product may contain small parts which may be hazardous to children., The product must be used in accordance with the instructions for use to avoid damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters, Transceivers |
|---|---|
| EAN: | 4897098687741 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ae |
| Vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1250 Mbit/s |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Podpora MMF: | Áno |
| Podporovaný priemer optického kábla: | 50/125 |
| Typ SFP vysielača: | Optické vlákno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Rozhranie: | SFP |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 300 m |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Strieborná |
| Šírka: | 67,4 mm |
| Výška: | 13,8 mm |
| Hĺbka: | 13,8 mm |
| Vstupné napätie: | 3.3 V |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Výška balenia: | 38,5 mm |
| Šírka balenia: | 81,5 mm |
| Hĺbka balenia: | 122,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 60 g |
| HS kód: | 85369010 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Upozornenia: | The product may generate heat, avoid contact with flammable materials., The product may contain small parts which may be hazardous to children., The product must be used in accordance with the instructions for use to avoid damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
