NZXT RF-Q12SF-W2 systém chladenia počítačov Počítačová skriňa Ventilátor 12 cm Biela 1 kusov
Kód: CHLNZXCPU0035Podrobný popis
NZXT RF-Q12SF-W2 systém chladenia počítačov Počítačová skriňa Ventilátor 12 cm Biela 1 kusov| Otáčky (min.) | 500 ot/min |
| Typ ložiska | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Statický tlak ventilátora | 1,43 mmH2O |
| Prietok vzduchu | 74,26 m³/h |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Hladina hluku ventilátora (max) | 25,1 dB |
| Otáčky (max.) | 1700 ot/min |
| Vhodné umiestnenie | Počítačová skriňa |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Model | Ventilátor |
| Dĺžka kábla | 0,6 m |
| Výška | 120 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Materiál | Guma, Plast |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 5056547204321 |
| Otáčky (min.): | 500 ot/min |
| Typ ložiska: | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Statický tlak ventilátora: | 1,43 mmH2O |
| Prietok vzduchu: | 74,26 m³/h |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Hladina hluku ventilátora (max): | 25,1 dB |
| Otáčky (max.): | 1700 ot/min |
| Vhodné umiestnenie: | Počítačová skriňa |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Model: | Ventilátor |
| Dĺžka kábla: | 0,6 m |
| Výška: | 120 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Materiál: | Guma, Plast |
| Farba: | Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
