Kempingová súprava TRANGIA/TUNDRA l
Kód: SURTRGNIS0002Podrobný popis
Kempingová súprava TRANGIA/TUNDRA l| Priemer panvice | 20 cm |
| Vešiak na palice | Áno |
| Kapacita hrnca | 1,75 l |
| Objem kastróla 2 | 1,5 l |
| Hmotnosť | 489 g |
| Rozmery po zložení | 200 x 95 mm |
| Upozornenia | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Crockery and cutlery |
|---|---|
| EAN: | 7315084012515 |
| Priemer panvice: | 20 cm |
| Vešiak na palice: | Áno |
| Kapacita hrnca: | 1,75 l |
| Objem kastróla 2: | 1,5 l |
| Hmotnosť: | 489 g |
| Rozmery po zložení: | 200 x 95 mm |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
