Tangem Wallet denarnica za kriptovalute – 2 kartici
Kód: DIATN1POR0001Podrobný popis
Tangem Wallet denarnica za kriptovalute – 2 kartici| NFC | Áno |
| Odporúčané použitie | varno, dolgoročno shranjevanje kriptovalut in priročen denarnik za vsakdanjo rabo |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Materiál | Cordura 500D |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Vodeodolný | IP68 |
| Aplikácia | Tangem Wallet za upravljanje vašega portfelja, pošiljanje in prejemanje sredstev |
| Farba názov | Black |
| Bezpečnosť | EAL6+ Common Criteria |
| Nastavte obsah | 2 kartici |
| Životnosť | zasnovan za več kot 20–25 let uporabe |
| Systém | sistem: Android (6.0 ali novejši) ali iOS (15.0 ali novejši) z NFC |
| Prevádzkový režim | naprava brez baterije, deluje pasivno, ko se približa telefonu z NFC |
| Výška | 54 mm |
| Šírka | 85,6 mm |
| Hmotnosť | 860 g |
| Upozornenia | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cryptocurrency wallets |
|---|---|
| EAN: | 7629999495326 |
| NFC: | Áno |
| Odporúčané použitie: | varno, dolgoročno shranjevanje kriptovalut in priročen denarnik za vsakdanjo rabo |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Materiál: | Cordura 500D |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Vodeodolný: | IP68 |
| Aplikácia: | Tangem Wallet za upravljanje vašega portfelja, pošiljanje in prejemanje sredstev |
| Farba názov: | Black |
| Bezpečnosť: | EAL6+ Common Criteria |
| Nastavte obsah: | 2 kartici |
| Životnosť: | zasnovan za več kot 20–25 let uporabe |
| Systém: | sistem: Android (6.0 ali novejši) ali iOS (15.0 ali novejši) z NFC |
| Prevádzkový režim: | naprava brez baterije, deluje pasivno, ko se približa telefonu z NFC |
| Výška: | 54 mm |
| Šírka: | 85,6 mm |
| Hmotnosť: | 860 g |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
