Tangem Wallet denarnica za kriptovalute – 3 kartici
Kód: DIATN1POR0002Podrobný popis
Tangem Wallet denarnica za kriptovalute – 3 kartici| Farba názov | Black |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Vodeodolný | IP68 |
| Bezpečnosť | EAL6+ Common Criteria |
| Systém | sistem: Android (6.0 ali novejši) ali iOS (15.0 ali novejši) z NFC |
| Životnosť | zasnovan za več kot 20–25 let uporabe |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Odporúčané použitie | varno, dolgoročno shranjevanje kriptovalut in priročen denarnik za vsakdanjo rabo |
| NFC | Áno |
| Materiál | Cordura 500D |
| Prevádzkový režim | naprava brez baterije, deluje pasivno, ko se približa telefonu z NFC |
| Nastavte obsah | 3 kartice |
| Aplikácia | Tangem Wallet za upravljanje vašega portfelja, pošiljanje in prejemanje sredstev |
| Výška | 54 mm |
| Šírka | 85,6 mm |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cryptocurrency wallets |
|---|---|
| EAN: | 7629999999039 |
| Farba názov: | Black |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Vodeodolný: | IP68 |
| Bezpečnosť: | EAL6+ Common Criteria |
| Systém: | sistem: Android (6.0 ali novejši) ali iOS (15.0 ali novejši) z NFC |
| Životnosť: | zasnovan za več kot 20–25 let uporabe |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Odporúčané použitie: | varno, dolgoročno shranjevanje kriptovalut in priročen denarnik za vsakdanjo rabo |
| NFC: | Áno |
| Materiál: | Cordura 500D |
| Prevádzkový režim: | naprava brez baterije, deluje pasivno, ko se približa telefonu z NFC |
| Nastavte obsah: | 3 kartice |
| Aplikácia: | Tangem Wallet za upravljanje vašega portfelja, pošiljanje in prejemanje sredstev |
| Výška: | 54 mm |
| Šírka: | 85,6 mm |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
