Yato YT-3708 ručná rezačka dlaždíc
Kód: NREYATPRZ0003Podrobný popis
Yato YT-3708 ručná rezačka dlaždíc| Vhodné pre materiály | Keramický |
| Farba | Čierna |
| Maximálna dĺžka rezu | 80 cm |
| Materiál nožov | Titán |
| Materiál | Guma, Polyvinylchlorid (PVC), Oceľ |
| Rezná hrúbka (max) | 1,6 cm |
| Upozornenia | Use personal protective equipment when working., Keep out of the reach of children., Ensure that tools are properly maintained and in good working order before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cutters |
|---|---|
| EAN: | 5906083937088 |
| Vhodné pre materiály: | Keramický |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna dĺžka rezu: | 80 cm |
| Materiál nožov: | Titán |
| Materiál: | Guma, Polyvinylchlorid (PVC), Oceľ |
| Rezná hrúbka (max): | 1,6 cm |
| Upozornenia: | Use personal protective equipment when working., Keep out of the reach of children., Ensure that tools are properly maintained and in good working order before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
