PETMEX byvolie ucho s krúžkom Mono – maškrta pre psy – 10ks
Kód: DLPPTXPRZ0098Podrobný popis
PETMEX byvolie ucho s krúžkom Mono – maškrta pre psy – 10ks| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Alergia, Zuby, Neznášanlivosť obilnín |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 600 g |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Množstvo v balení | 10 kusov |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Zubné, Úľava od stresu, Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Buffalo |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky, Pochúťka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 10,3% |
| Obsah tuku | 4,3% |
| Proteíny | 81,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808163213 |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Alergia, Zuby, Neznášanlivosť obilnín |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 600 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Množstvo v balení: | 10 kusov |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Zubné, Úľava od stresu, Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Buffalo |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky, Pochúťka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 10,3% |
| Obsah tuku: | 4,3% |
| Proteíny: | 81,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
