Súprava filtrov pre vysávač Kärcher VC 4 Cordless (2.863-312.0)
Kód: AGAKARODF0021Podrobný popis
Súprava filtrov pre vysávač Kärcher VC 4 Cordless (2.863-312.0)| Množstvo | 2 |
| Typ filtra | EPA 12 |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Kompatibilita značky | Karcher |
| Kompatibilita | VC 4s |
| Šírka | 85 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výška | 26 mm |
| Upozornenia | Keep away from children., Avoid exposure to high temperatures., Read the user manual before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For vacuum cleaners - filters |
|---|---|
| EAN: | 4054278724218 |
| Množstvo: | 2 |
| Typ filtra: | EPA 12 |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Kompatibilita značky: | Karcher |
| Kompatibilita: | VC 4s |
| Šírka: | 85 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Výška: | 26 mm |
| Upozornenia: | Keep away from children., Avoid exposure to high temperatures., Read the user manual before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
