PETMEX Camel skin Mono - pamlsek pre psa - 200g
Kód: DLPPTXPRZ0097Podrobný popis
PETMEX Camel skin Mono - pamlsek pre psa - 200g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ liečby | Prírodné, Žuvačky, kosti, Žuvacie, Hypoalergénne |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hlavná chuť | Ťava |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Monobielkoviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Alergia |
| Hmotnosť | 200 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky, Pochúťka, Prírodné žuvačky |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
| Obsah vlhkosti | 12,57% |
| Obsah tuku | 8,96% |
| Hrubý popol | 6% |
| Proteíny | 75,05% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808165187 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ liečby: | Prírodné, Žuvačky, kosti, Žuvacie, Hypoalergénne |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hlavná chuť: | Ťava |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Monobielkoviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Alergia |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky, Pochúťka, Prírodné žuvačky |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
| Obsah vlhkosti: | 12,57% |
| Obsah tuku: | 8,96% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Proteíny: | 75,05% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
