PETMEX hovädzia priedušnica Mono – maškrta pre psy – 500g
Kód: DLPPTXPRZ0094Podrobný popis
PETMEX hovädzia priedušnica Mono – maškrta pre psy – 500g| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Stres, Zuby, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Úľava od stresu, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky, Pochúťka |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah vlhkosti | 4,9% |
| Obsah tuku | 38,7% |
| Proteíny | 34,6% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
| Hrubý popol | 2,88% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808160786 |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Stres, Zuby, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Úľava od stresu, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky, Pochúťka |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah vlhkosti: | 4,9% |
| Obsah tuku: | 38,7% |
| Proteíny: | 34,6% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
| Hrubý popol: | 2,88% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
