Stolná LED lampa Activejet AJE-TECHNIC s displejom biela
Kód: OSWACJLAN0097Podrobný popis
Stolná LED lampa Activejet AJE-TECHNIC s displejom biela| USB vstup | Áno |
| Zmena farby | Nie |
| Počet nastavení jasu | 3 |
| Vhodné pre typ svetla | Orientácia, Prostredie |
| Funkcia hodín | Áno |
| Indikátor teploty | Áno |
| Alarm | Áno |
| Kalendár | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Vrátane doplnkov | USB cable |
| Šírka | 110 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výška (max) | 42 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 5 V |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| Spotreba energie na 1000 hodín | 7 kWh |
| Akumulátor | Nie |
| Vhodné umiestnenie | Univerzálne |
| Typ displeja | LED |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Štýl osvetlenia | Moderné |
| Nádoba na náradie | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, RoHS |
| On/off vypínač | Áno |
| Nastaviteľné bodové hlavy | Áno |
| Dotykový ovládač stmievania | Áno |
| Umiestnenie vypínača | Podstavec |
| Stmievateľné | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Naklápacie hlavy (horizontálne) | Áno |
| Umiestnenie stmievača | Podstavec |
| Flexibilné rameno | Nie |
| Počet žiaroviek | 30 žiaroviek |
| Typ krytu lampy | Žiarovky bez možnosti výmeny |
| Farba svetla | Neutrálna biela |
| Maximálna teplota farby | 4250 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Typ žiarovky | LED |
| Svetelný tok | 200 lm |
| Minimálna teplota svetla | 3750 K |
| Výkon lampy | 7 W |
| Životnosť žiarovky | 20000 h |
| Upozornenia | Store away from sources of intense heat., Avoid contact with water to prevent electrical damage., Do not open the lamp housing to avoid electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Desktop lights |
|---|---|
| EAN: | 5901443120698 |
| USB vstup: | Áno |
| Zmena farby: | Nie |
| Počet nastavení jasu: | 3 |
| Vhodné pre typ svetla: | Orientácia, Prostredie |
| Funkcia hodín: | Áno |
| Indikátor teploty: | Áno |
| Alarm: | Áno |
| Kalendár: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Vrátane doplnkov: | USB cable |
| Šírka: | 110 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Výška (max): | 42 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 5 V |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Spotreba energie na 1000 hodín: | 7 kWh |
| Akumulátor: | Nie |
| Vhodné umiestnenie: | Univerzálne |
| Typ displeja: | LED |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Plast |
| Štýl osvetlenia: | Moderné |
| Nádoba na náradie: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, RoHS |
| On/off vypínač: | Áno |
| Nastaviteľné bodové hlavy: | Áno |
| Dotykový ovládač stmievania: | Áno |
| Umiestnenie vypínača: | Podstavec |
| Stmievateľné: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Naklápacie hlavy (horizontálne): | Áno |
| Umiestnenie stmievača: | Podstavec |
| Flexibilné rameno: | Nie |
| Počet žiaroviek: | 30 žiaroviek |
| Typ krytu lampy: | Žiarovky bez možnosti výmeny |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Maximálna teplota farby: | 4250 K |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Typ žiarovky: | LED |
| Svetelný tok: | 200 lm |
| Minimálna teplota svetla: | 3750 K |
| Výkon lampy: | 7 W |
| Životnosť žiarovky: | 20000 h |
| Upozornenia: | Store away from sources of intense heat., Avoid contact with water to prevent electrical damage., Do not open the lamp housing to avoid electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
