PNY 8GB PC3-12800 1600MHz DDR3 pamäťový modul 1 x 8 GB
Kód: PAMPNYDR30002Podrobný popis
PNY 8GB PC3-12800 1600MHz DDR3 pamäťový modul 1 x 8 GB| CAS latencia | 11 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR3 |
| Formát pamäte | 240-pin DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti | 1600 MHz |
| Farba | Zelená |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Komponent pre | PC/server |
| Napätie pamäte | 1.5 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR III) |
|---|---|
| CAS latencia: | 11 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR3 |
| Formát pamäte: | 240-pin DIMM |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| Frekvencia pamäti: | 1600 MHz |
| Farba: | Zelená |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Komponent pre: | PC/server |
| Napätie pamäte: | 1.5 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
