G.Skill Trident Z RGB F4-3200C16D-32GTZR 32 GB pamäťový modul 2 x 16 GB DDR4 3200 Mhz
Kód: PAMGSKDR40126Podrobný popis
G.Skill Trident Z RGB F4-3200C16D-32GTZR 32 GB pamäťový modul 2 x 16 GB DDR4 3200 Mhz| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| ECC | Nie |
| Komponent pre | PC/server |
| Napätie pamäte | 1.35 V, 1.2 V |
| Farba podsvietenia | Červená/zelená/modrá |
| Druh chladenia | Chladič |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 2 x 16 GB |
| CAS latencia | 16 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Podsvietenie | Áno |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| HS kód | 84733020 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 4719692015396 |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| ECC: | Nie |
| Komponent pre: | PC/server |
| Napätie pamäte: | 1.35 V, 1.2 V |
| Farba podsvietenia: | Červená/zelená/modrá |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 2 x 16 GB |
| CAS latencia: | 16 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Podsvietenie: | Áno |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| HS kód: | 84733020 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
