Pamäťový modul Silicon Power XPOWER Zenith 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMSLPDR40018Podrobný popis
Pamäťový modul Silicon Power XPOWER Zenith 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Druh chladenia | Chladič |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| CAS latencia | 16 |
| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Komponent pre | PC/server |
| Napätie pamäte | 1.35 V |
| ECC | Nie |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 2 x 8 GB |
| Výška | 38,5 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Hĺbka | 133,4 mm |
| Upozornenia | Protect from extreme temperatures., Do not open the memory module housing., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 4713436143000 |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| CAS latencia: | 16 |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Komponent pre: | PC/server |
| Napätie pamäte: | 1.35 V |
| ECC: | Nie |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 2 x 8 GB |
| Výška: | 38,5 mm |
| Šírka: | 8 mm |
| Hĺbka: | 133,4 mm |
| Upozornenia: | Protect from extreme temperatures., Do not open the memory module housing., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
