Patriot Memory Viper Venom pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM ECC
Kód: PAMPATDR50074Podrobný popis
Patriot Memory Viper Venom pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM ECC| Farba | Čierna, Biela |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| ECC | Áno |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Komponent pre | PC/server |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 6000 MT/s |
| CAS latencia | 40 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| Napätie pamäte | 1.35 V, 1.1 V, 1.45 V, 1.4 V, 1.2 V, 1.3 |
| Integrované ECC | Áno |
| Šírka | 137 mm |
| Hmotnosť | 52 g |
| Výška | 43 mm |
| Hĺbka | 7 mm |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 70 mm |
| Výška balenia | 148 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 73 g |
| Hĺbka balenia | 13,7 mm |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UKCA |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| EAN: | 4711378427813 |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 3.0 |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| ECC: | Áno |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Komponent pre: | PC/server |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 6000 MT/s |
| CAS latencia: | 40 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| Napätie pamäte: | 1.35 V, 1.1 V, 1.45 V, 1.4 V, 1.2 V, 1.3 |
| Integrované ECC: | Áno |
| Šírka: | 137 mm |
| Hmotnosť: | 52 g |
| Výška: | 43 mm |
| Hĺbka: | 7 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 70 mm |
| Výška balenia: | 148 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 73 g |
| Hĺbka balenia: | 13,7 mm |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UKCA |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
