Patriot Memory Viper Venom PVV516G600C36K pamäťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
Kód: PAMPATDR50072Podrobný popis
Patriot Memory Viper Venom PVV516G600C36K pamäťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM| Napätie pamäte | 1.35 V |
| Integrované ECC | Áno |
| Farba | Biela, Čierna |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 6000 MT/s |
| CAS latencia | 36 |
| ECC | Nie |
| AMD rozšírené profily pre pretaktovanie (EXPO) | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 2 x 8 GB |
| Komponent pre | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Áno |
| Druh chladenia | Chladič |
| Hĺbka | 7 mm |
| Výška | 43 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Hmotnosť | 52 g |
| Výška balenia | 158,7 mm |
| Šírka balenia | 179,9 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 20,3 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 169 g |
| Certifikáty zhody | CE, Federal Communications Commission (FCC), BSMI, RoHS, UKCA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| EAN: | 4711378432107 |
| Napätie pamäte: | 1.35 V |
| Integrované ECC: | Áno |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 3.0 |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 6000 MT/s |
| CAS latencia: | 36 |
| ECC: | Nie |
| AMD rozšírené profily pre pretaktovanie (EXPO): | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 2 x 8 GB |
| Komponent pre: | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Áno |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Hĺbka: | 7 mm |
| Výška: | 43 mm |
| Šírka: | 137 mm |
| Hmotnosť: | 52 g |
| Výška balenia: | 158,7 mm |
| Šírka balenia: | 179,9 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 20,3 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 169 g |
| Certifikáty zhody: | CE, Federal Communications Commission (FCC), BSMI, RoHS, UKCA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
