ASUS USB-C Stand Dock DC310 Kábel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Čierna
Kód: MOBASUSTA0015Podrobný popis
ASUS USB-C Stand Dock DC310 Kábel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Čierna| Technológia prepojenia | Kábel |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Konektor pre mikrofón | Nie |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Verzia USB Power Delivery až do | 100 W |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Farba | Čierna |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Počet podporovaných displejov | 2 |
| Základný materiál | Kov, Plast |
| Rýchlosť prenosu dát | 10 Gbit/s |
| On/off vypínač | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Maximálne digitálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 334,9 mm |
| Hĺbka | 66,2 mm |
| Hmotnosť | 422 g |
| Výška | 29,6 mm |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Napájanie | 150 W |
| Dĺžka USB kábla | 0,65 m |
| Výstupný prúd | 7,5 A |
| Výstupné napätie | 20 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Docking stations and port replicators |
|---|---|
| EAN: | 4711387853634 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 100 W |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Počet podporovaných displejov: | 2 |
| Základný materiál: | Kov, Plast |
| Rýchlosť prenosu dát: | 10 Gbit/s |
| On/off vypínač: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Maximálne digitálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 334,9 mm |
| Hĺbka: | 66,2 mm |
| Hmotnosť: | 422 g |
| Výška: | 29,6 mm |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Napájanie: | 150 W |
| Dĺžka USB kábla: | 0,65 m |
| Výstupný prúd: | 7,5 A |
| Výstupné napätie: | 20 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
