Lenovo X9 Charging GaN Dock Kábel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Šedá
Kód: MOBLEVSTA0119Podrobný popis
Lenovo X9 Charging GaN Dock Kábel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Šedá| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Nie |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Verzia USB Power Delivery až do | 60 W |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Maximálne digitálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Tlačidlo reset | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Nabíjacia funkcia | Áno |
| Farba | Šedá |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Certifikácia | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Cestovné puzdro | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Stojan v cene | Áno |
| Dodávané káble | AC, USB Type-C až USB Type-C |
| Výška | 33,5 mm |
| Hmotnosť | 281 g |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Vstupný prúd | 1.6 A |
| Dĺžka USB kábla | 0,5 m |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,5 m |
| Spotreba energie (max) | 60 W |
| Typ zdroja | AC |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Hĺbka balenia | 183 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Šírka balenia | 190 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 574 g |
| Výška balenia | 55 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Docking stations and port replicators |
|---|---|
| EAN: | 195892119937 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 60 W |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Maximálne digitálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Tlačidlo reset: | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Nabíjacia funkcia: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilita značky: | Lenovo |
| Certifikácia: | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Cestovné puzdro: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Stojan v cene: | Áno |
| Dodávané káble: | AC, USB Type-C až USB Type-C |
| Výška: | 33,5 mm |
| Hmotnosť: | 281 g |
| Šírka: | 80 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Vstupný prúd: | 1.6 A |
| Dĺžka USB kábla: | 0,5 m |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5 m |
| Spotreba energie (max): | 60 W |
| Typ zdroja: | AC |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Hĺbka balenia: | 183 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka balenia: | 190 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 574 g |
| Výška balenia: | 55 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
