Farmina Pet Food 8010276033369 suché krmivo pre psov 12 kg Adult Berry, Lamb, Pumpkin
Kód: DLZFRMKSP0006Podrobný popis
Farmina Pet Food 8010276033369 suché krmivo pre psov 12 kg Adult Berry, Lamb, Pumpkin| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Kategória | Pre psa |
| Chuť krmiva | Jahňacie, Tekvica, Čučoriedka |
| Obsahuje vitamíny | vitamín B2, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, vitamín C, vitamín B6, Vitamin B5, Vitamín B1, vitamín D3 |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | FARMINA N&D Pumpkin |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vitamínu B6 | 6 mg/kg |
| Obsah mangánu | 380 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 7,5 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu | 300 mg/kg |
| Obsah taurínu | 1000 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 0,1 μg/kg |
| Fosforu | 0,8% |
| Proteíny | 28% |
| Hrubý popol | 8,6% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 0,45 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 4,5 mg/kg |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,9% |
| Omega-6 mastné kyseliny | 3,3% |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Obsah zinku | 910 mg/kg |
| Vápnik | 1,1% |
| Obsah vitamínu A | 15000 IU/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1500 IU/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 15 mg/kg |
| Obsah cholínchloridu | 2500 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah medi | 88 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 37,5 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276033369 |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Kategória: | Pre psa |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, Tekvica, Čučoriedka |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B2, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín H (biotín), vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín A, vitamín C, vitamín B6, Vitamin B5, Vitamín B1, vitamín D3 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | FARMINA N&D Pumpkin |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vitamínu B6: | 6 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 380 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 7,5 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu: | 300 mg/kg |
| Obsah taurínu: | 1000 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 0,1 μg/kg |
| Fosforu: | 0,8% |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubý popol: | 8,6% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 0,45 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 4,5 mg/kg |
| Obsah tuku: | 18% |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,9% |
| Omega-6 mastné kyseliny: | 3,3% |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Obsah zinku: | 910 mg/kg |
| Vápnik: | 1,1% |
| Obsah vitamínu A: | 15000 IU/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1500 IU/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 15 mg/kg |
| Obsah cholínchloridu: | 2500 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah medi: | 88 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 37,5 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
