JOSERA Light & Vital Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0033Podrobný popis
JOSERA Light & Vital Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 6,7% |
| Proteíny | 29% |
| Hrubá vláknina | 7% |
| Obsah tuku | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254786092 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 6,7% |
| Proteíny: | 29% |
| Hrubá vláknina: | 7% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
