ASUS SDRW-08U1MT optická mechanika Interný DVD-RW Čierna
Kód: NAPASUOND0107Podrobný popis
ASUS SDRW-08U1MT optická mechanika Interný DVD-RW Čierna| Typy podporovaných diskov | DVD+R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-ROM, CD-R, DVD+RW, DVD-RW, CD-RW |
| Účel | Laptop |
| Priemer optického disku | 80, 120 mm |
| Typ optickej jednotky | DVD-RW |
| Rozhranie | SATA |
| Hĺbka | 127 mm |
| Výška | 9,5 mm |
| Hmotnosť | 152 g |
| Šírka | 128 mm |
| Pripevnenie | Vodorovný |
| Typ vkladania disku | Podávač |
| Farba | Čierna |
| Interný | Áno |
| HS kód | 84717030 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -30 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 15 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium |
| Rýchlosť zápisu DVD-RW | 6x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R Double Layer | 6x |
| Rýchlosť zápisu CD-R | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-R | 8x |
| Rýchlosť zápisu DVD-R DL | 6x |
| Rýchlosť zápisu CD-RW | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-RAM | 5x |
| Rýchlosť zápisu CD | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-R | 8x |
| CD-ROM rýchlosť čítania | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-RW | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD-RAM | 5x |
| Rýchlosť čítania CD-RW | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania | 8x |
| Rýchlosť čítania CD-R | 24x |
| Rýchlosť čítania CD | 24x |
| DVD-R Double Layer rýchlosť čítania | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD+R Double Layer | 8x |
| Prístupová doba | 140 ms |
| Priemerný čas náhodného prístupu DVD | 160 ms |
| Paketový zápis | Áno |
| Disc-at-once (DAO) | Áno |
| Track-at-once (TAO) | Áno |
| Session-at-once (SAO) | Áno |
| Sekvenčný zápis | Áno |
| Náhodný zápis | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| EAN: | 4712900536867 |
| Typy podporovaných diskov: | DVD+R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-ROM, CD-R, DVD+RW, DVD-RW, CD-RW |
| Účel: | Laptop |
| Priemer optického disku: | 80, 120 mm |
| Typ optickej jednotky: | DVD-RW |
| Rozhranie: | SATA |
| Hĺbka: | 127 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Hmotnosť: | 152 g |
| Šírka: | 128 mm |
| Pripevnenie: | Vodorovný |
| Typ vkladania disku: | Podávač |
| Farba: | Čierna |
| Interný: | Áno |
| HS kód: | 84717030 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -30 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 15 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium |
| Rýchlosť zápisu DVD-RW: | 6x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R Double Layer: | 6x |
| Rýchlosť zápisu CD-R: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-R: | 8x |
| Rýchlosť zápisu DVD-R DL: | 6x |
| Rýchlosť zápisu CD-RW: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-RAM: | 5x |
| Rýchlosť zápisu CD: | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-R: | 8x |
| CD-ROM rýchlosť čítania: | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-RW: | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD-RAM: | 5x |
| Rýchlosť čítania CD-RW: | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania: | 8x |
| Rýchlosť čítania CD-R: | 24x |
| Rýchlosť čítania CD: | 24x |
| DVD-R Double Layer rýchlosť čítania: | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD+R Double Layer: | 8x |
| Prístupová doba: | 140 ms |
| Priemerný čas náhodného prístupu DVD: | 160 ms |
| Paketový zápis: | Áno |
| Disc-at-once (DAO): | Áno |
| Track-at-once (TAO): | Áno |
| Session-at-once (SAO): | Áno |
| Sekvenčný zápis: | Áno |
| Náhodný zápis: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
