Gembird DVD-USB-021-SV zunanji USB DVD pogon, srebrn
Kód: NAPGEMOND0006Podrobný popis
Gembird DVD-USB-021-SV zunanji USB DVD pogon, srebrn| Typy podporovaných diskov | DVD-RW, CD-DA, DVD+R DL, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R, CD-ROM, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, CD-R, DVD+RW |
| Typ optickej jednotky | DVD±RW |
| Priemer optického disku | 80 |
| Rozhranie | USB 2.0 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 135 mm |
| Výška | 17 mm |
| Hmotnosť | 290 g |
| Šírka | 130 mm |
| Typ vkladania disku | Podávač |
| Farba | Strieborná |
| Šírka balenia | 190 mm |
| Hĺbka balenia | 160 mm |
| Výška balenia | 45 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 449 g |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Upozornenia | Do not open the appliance, risk of electric shock., Avoid exposure to dust and moisture, which can damage the device., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste. |
| Rýchlosť zápisu CD-R | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-RAM | 5x |
| Rýchlosť zápisu CD-RW | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-RW | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD-RAM | 6x |
| Rýchlosť čítania CD | 24x |
| CD-ROM rýchlosť čítania | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-RW | 8x |
| Rýchlosť čítania CD-RW | 24x |
| Rýchlosť čítania CD-R | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD+R | 8x |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| EAN: | 8716309136136 |
| Typy podporovaných diskov: | DVD-RW, CD-DA, DVD+R DL, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R, CD-ROM, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, CD-R, DVD+RW |
| Typ optickej jednotky: | DVD±RW |
| Priemer optického disku: | 80 |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 135 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Hmotnosť: | 290 g |
| Šírka: | 130 mm |
| Typ vkladania disku: | Podávač |
| Farba: | Strieborná |
| Šírka balenia: | 190 mm |
| Hĺbka balenia: | 160 mm |
| Výška balenia: | 45 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 449 g |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Upozornenia: | Do not open the appliance, risk of electric shock., Avoid exposure to dust and moisture, which can damage the device., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste. |
| Rýchlosť zápisu CD-R: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R: | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-RAM: | 5x |
| Rýchlosť zápisu CD-RW: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD-RW: | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD-RAM: | 6x |
| Rýchlosť čítania CD: | 24x |
| CD-ROM rýchlosť čítania: | 24x |
| Rýchlosť čítania DVD-RW: | 8x |
| Rýchlosť čítania CD-RW: | 24x |
| Rýchlosť čítania CD-R: | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania: | 8x |
| Rýchlosť čítania DVD+R: | 8x |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
