Gembird DVD-USB-031-BW Externá USB DVD mechanika, čierno-biela
Kód: NAPGEMOND0008Podrobný popis
Gembird DVD-USB-031-BW Externá USB DVD mechanika, čierno-biela| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typy podporovaných diskov | CD-RW, DVD+R, DVD-ROM, DVD-R DL, DVD-R, DVD-RW, CD-ROM, CD-R |
| Priemer optického disku | 80, 120 mm |
| Typ optickej jednotky | DVD±RW |
| Plug and Play | Áno |
| Rozhranie | USB 3.1 Gen 1, USB Typ-C |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod na použitie | Áno |
| Výška | 18 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Hmotnosť | 360 g |
| Hĺbka | 140 mm |
| Interný | Nie |
| Pripevnenie | Vodorovný |
| Farba | Čierna, Biela |
| Typ vkladania disku | Predné |
| Spôsob montáže | Stôl |
| Hĺbka balenia | 46 mm |
| Šírka balenia | 193 mm |
| Výška balenia | 164 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 381 g |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia | Avoid exposure to dust and moisture, which can damage the device., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste., Do not open the appliance, risk of electric shock. |
| Rýchlosť zápisu DVD+R | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD | 24x |
| Rýchlosť zápisu CD-R | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania | 8x |
| Rýchlosť čítania CD | 24x |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| EAN: | 8716309136150 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typy podporovaných diskov: | CD-RW, DVD+R, DVD-ROM, DVD-R DL, DVD-R, DVD-RW, CD-ROM, CD-R |
| Priemer optického disku: | 80, 120 mm |
| Typ optickej jednotky: | DVD±RW |
| Plug and Play: | Áno |
| Rozhranie: | USB 3.1 Gen 1, USB Typ-C |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod na použitie: | Áno |
| Výška: | 18 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Hmotnosť: | 360 g |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Interný: | Nie |
| Pripevnenie: | Vodorovný |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Typ vkladania disku: | Predné |
| Spôsob montáže: | Stôl |
| Hĺbka balenia: | 46 mm |
| Šírka balenia: | 193 mm |
| Výška balenia: | 164 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 381 g |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia: | Avoid exposure to dust and moisture, which can damage the device., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste., Do not open the appliance, risk of electric shock. |
| Rýchlosť zápisu DVD+R: | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD: | 24x |
| Rýchlosť zápisu CD-R: | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania: | 8x |
| Rýchlosť čítania CD: | 24x |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
