Gembird DVD-USB-031 Externá USB DVD mechanika, čierna
Kód: NAPGEMOND0007Podrobný popis
Gembird DVD-USB-031 Externá USB DVD mechanika, čierna| Priemer optického disku | 80, 120 mm |
| Typy podporovaných diskov | DVD-R DL, DVD-RW, DVD-ROM, CD-RW, DVD-R, DVD+R, CD-ROM, CD, CD-R |
| Plug and Play | Áno |
| Typ optickej jednotky | DVD±RW |
| Rozhranie | USB Typ-C, USB 3.1 Gen 1 |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Návod na použitie | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 18 mm |
| Hmotnosť | 360 g |
| Šírka | 140 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Čierna |
| Pripevnenie | Vodorovný |
| Interný | Nie |
| Typ vkladania disku | Predné |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Šírka balenia | 160 mm |
| Výška balenia | 30 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 381 g |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Upozornenia | Do not open the appliance, risk of electric shock., Avoid exposure to dust and moisture, which can damage the device., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste. |
| Rýchlosť zápisu CD-R | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD | 24x |
| Rýchlosť čítania CD | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania | 8x |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| EAN: | 8716309136143 |
| Priemer optického disku: | 80, 120 mm |
| Typy podporovaných diskov: | DVD-R DL, DVD-RW, DVD-ROM, CD-RW, DVD-R, DVD+R, CD-ROM, CD, CD-R |
| Plug and Play: | Áno |
| Typ optickej jednotky: | DVD±RW |
| Rozhranie: | USB Typ-C, USB 3.1 Gen 1 |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Návod na použitie: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 18 mm |
| Hmotnosť: | 360 g |
| Šírka: | 140 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Farba: | Čierna |
| Pripevnenie: | Vodorovný |
| Interný: | Nie |
| Typ vkladania disku: | Predné |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Šírka balenia: | 160 mm |
| Výška balenia: | 30 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 381 g |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Upozornenia: | Do not open the appliance, risk of electric shock., Avoid exposure to dust and moisture, which can damage the device., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste. |
| Rýchlosť zápisu CD-R: | 24x |
| Rýchlosť zápisu DVD+R: | 8x |
| Rýchlosť zápisu CD: | 24x |
| Rýchlosť čítania CD: | 24x |
| DVD-ROM rýchlosť čítania: | 8x |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
