Rakuten Kobo Libra Colour elektronická čítačka kníh Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Čierna
Kód: MULKOBCZE0010Podrobný popis
Rakuten Kobo Libra Colour elektronická čítačka kníh Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Čierna| Konektor USB | USB Typ-C |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Jazyky menu | Portugalčina, Čeština, Turečtina, Japončina, Nórsky, Španielčina, Angličtina, Fínsky, Rumunčina, Taliančina, Tradičná čínština, Holandčina, Švédsky, Polština, Dánsky, Nemčina, Francúzština |
| Hmotnosť | 199,5 g |
| Hĺbka | 8,3 mm |
| Šírka | 114,6 mm |
| Výška | 161 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Nie |
| Kapacita batérie | 2050 mAh |
| Technológia | E Ink Kaleido |
| Farba | Áno, Čierna |
| Uhlopriečka displeja | 17,8 cm (7") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1264 x 1680 px |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Frekvencia procesora | 2000 MHz |
| Kapacita pamäte (e-knihy) | 24000 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 32 GB |
| Odolný proti vode | Áno |
| Upozornenia | Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock., Do not expose to direct high temperatures., Protect from water and moisture - may damage the device. |
| Dokumenty podporovaných formátov | CBZ, FLEPUB, EPUB3, MOBI, CBR, RTF, TXT, HTML, PDF, EPUB |
| Podporované obrazové formáty | GIF, TIFF, JPEG, BMP, PNG |
Dodatočné parametre
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 681495009473 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Jazyky menu: | Portugalčina, Čeština, Turečtina, Japončina, Nórsky, Španielčina, Angličtina, Fínsky, Rumunčina, Taliančina, Tradičná čínština, Holandčina, Švédsky, Polština, Dánsky, Nemčina, Francúzština |
| Hmotnosť: | 199,5 g |
| Hĺbka: | 8,3 mm |
| Šírka: | 114,6 mm |
| Výška: | 161 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Nie |
| Kapacita batérie: | 2050 mAh |
| Technológia: | E Ink Kaleido |
| Farba: | Áno, Čierna |
| Uhlopriečka displeja: | 17,8 cm (7") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1264 x 1680 px |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 2000 MHz |
| Kapacita pamäte (e-knihy): | 24000 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 32 GB |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Upozornenia: | Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock., Do not expose to direct high temperatures., Protect from water and moisture - may damage the device. |
| Dokumenty podporovaných formátov: | CBZ, FLEPUB, EPUB3, MOBI, CBR, RTF, TXT, HTML, PDF, EPUB |
| Podporované obrazové formáty: | GIF, TIFF, JPEG, BMP, PNG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
