Seagate Enterprise ST10000NM018B pevný disk 10 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" SAS
Kód: DETSEAHDD0111Podrobný popis
Seagate Enterprise ST10000NM018B pevný disk 10 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" SAS| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku | 12 Gbit/s |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru | 256 MB |
| Komponent pre | Diskové pole |
| Priemerná latencia | 4,16 ms |
| Rozhranie | SAS |
| Model | HDD |
| 24/7 prevádzka | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Kapacita pevného disku | 10 TB |
| Rýchlosť otáčok pevného disku | 7200 ot/min |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| RV senzory | Áno |
| Šírka | 101,8 mm |
| Hĺbka | 147 mm |
| Hmotnosť | 720 g |
| Výška | 26,1 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 12,26 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 8,14 W |
| Prevádzkové napätie | 5 / 12 V |
| HS kód | 84717050 |
| Mimoprevádzkový otras | 300 G |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 5 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 60 °C |
| Prevádzkové otrasy | 70 G |
| Upozornenia | Store away from water and moisture., Do not dispose of in normal waste, special disposal., Avoid exposure to extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise HDDs |
|---|---|
| EAN: | 8719706022200 |
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku: | 12 Gbit/s |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru: | 256 MB |
| Komponent pre: | Diskové pole |
| Priemerná latencia: | 4,16 ms |
| Rozhranie: | SAS |
| Model: | HDD |
| 24/7 prevádzka: | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Kapacita pevného disku: | 10 TB |
| Rýchlosť otáčok pevného disku: | 7200 ot/min |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| RV senzory: | Áno |
| Šírka: | 101,8 mm |
| Hĺbka: | 147 mm |
| Hmotnosť: | 720 g |
| Výška: | 26,1 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 12,26 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 8,14 W |
| Prevádzkové napätie: | 5 / 12 V |
| HS kód: | 84717050 |
| Mimoprevádzkový otras: | 300 G |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 5 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 60 °C |
| Prevádzkové otrasy: | 70 G |
| Upozornenia: | Store away from water and moisture., Do not dispose of in normal waste, special disposal., Avoid exposure to extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
