Toshiba S300 pevný disk 6 TB 5400 ot/min 256 MB 3.5" SATA
Kód: DETTOSHDD0145Podrobný popis
Toshiba S300 pevný disk 6 TB 5400 ot/min 256 MB 3.5" SATA| Limit pracovného zaťaženia | 180 TB/rok |
| Rozšírený formát (AF) | Áno |
| Hladina hluku v pokoji | 24 dB |
| Počet štart / stop cyklov | 600000 |
| Model | HDD |
| Priemerná latencia | 5,56 ms |
| Kapacita pevného disku | 6 TB |
| 24/7 prevádzka | Áno |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Rýchlosť otáčok pevného disku | 5400 ot/min |
| RV senzory | Áno |
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku | 6 Gbit/s |
| Priemerný čas do poruchy | 1000000 h |
| Trvalá prenosová rýchlosť pevného disku | 241 MiB/s |
| Snímač otrasov | Áno |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru | 256 MB |
| Rozhranie | SATA |
| NCQ | Áno |
| Komponent pre | Sledovací systém |
| Šírka | 101,8 mm |
| Výška | 147 mm |
| Hĺbka | 26,1 mm |
| Hmotnosť | 680 g |
| Spotreba elektrickej energie | 4,84 W |
| Prevádzkové napätie | 5 / 12 V |
| Spotreba energie (v pokoji) | 2,81 W |
| HS kód | 84717050 |
| Technológia Toshiba Stable Platter | Áno |
| Certifikáty zhody | CE |
| Technológia Toshiba Dynamic Cache | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkový otras | 250 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkové otrasy | 70 G |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise HDDs |
|---|---|
| Limit pracovného zaťaženia: | 180 TB/rok |
| Rozšírený formát (AF): | Áno |
| Hladina hluku v pokoji: | 24 dB |
| Počet štart / stop cyklov: | 600000 |
| Model: | HDD |
| Priemerná latencia: | 5,56 ms |
| Kapacita pevného disku: | 6 TB |
| 24/7 prevádzka: | Áno |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Rýchlosť otáčok pevného disku: | 5400 ot/min |
| RV senzory: | Áno |
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Priemerný čas do poruchy: | 1000000 h |
| Trvalá prenosová rýchlosť pevného disku: | 241 MiB/s |
| Snímač otrasov: | Áno |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru: | 256 MB |
| Rozhranie: | SATA |
| NCQ: | Áno |
| Komponent pre: | Sledovací systém |
| Šírka: | 101,8 mm |
| Výška: | 147 mm |
| Hĺbka: | 26,1 mm |
| Hmotnosť: | 680 g |
| Spotreba elektrickej energie: | 4,84 W |
| Prevádzkové napätie: | 5 / 12 V |
| Spotreba energie (v pokoji): | 2,81 W |
| HS kód: | 84717050 |
| Technológia Toshiba Stable Platter: | Áno |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Technológia Toshiba Dynamic Cache: | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkový otras: | 250 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkové otrasy: | 70 G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
