Toshiba S300 Surveillance pevný disk 2 TB 5400 ot/min 128 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DETTOSHDD0143Podrobný popis
Toshiba S300 Surveillance pevný disk 2 TB 5400 ot/min 128 MB 3.5" Serial ATA III| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku | 6 Gbit/s |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Priemerný čas do poruchy | 1000000 h |
| Počet štart / stop cyklov | 600000 |
| Rýchlosť otáčok pevného disku | 5400 ot/min |
| RV senzory | Áno |
| NCQ | Áno |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Limit pracovného zaťaženia | 180 TB/rok |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru | 128 MB |
| Snímač otrasov | Áno |
| Hladina hluku v pokoji | 21 dB |
| Rozšírený formát (AF) | Áno |
| 24/7 prevádzka | Áno |
| Komponent pre | Sledovací systém |
| Trvalá prenosová rýchlosť pevného disku | 184 MiB/s |
| Priemerná latencia | 5,56 ms |
| Model | HDD |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Hmotnosť | 440 g |
| Výška | 147 mm |
| Šírka | 101,8 mm |
| Hĺbka | 26,1 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 4,01 W |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 84717050 |
| Technológia Toshiba Stable Platter | Áno |
| Technológia Toshiba Dynamic Cache | Áno |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Prevádzkové otrasy | 70 G |
| Mimoprevádzkový otras | 350 G |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 3 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové vibrácie | 0,5 G |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise HDDs |
|---|---|
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Priemerný čas do poruchy: | 1000000 h |
| Počet štart / stop cyklov: | 600000 |
| Rýchlosť otáčok pevného disku: | 5400 ot/min |
| RV senzory: | Áno |
| NCQ: | Áno |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Limit pracovného zaťaženia: | 180 TB/rok |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru: | 128 MB |
| Snímač otrasov: | Áno |
| Hladina hluku v pokoji: | 21 dB |
| Rozšírený formát (AF): | Áno |
| 24/7 prevádzka: | Áno |
| Komponent pre: | Sledovací systém |
| Trvalá prenosová rýchlosť pevného disku: | 184 MiB/s |
| Priemerná latencia: | 5,56 ms |
| Model: | HDD |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Hmotnosť: | 440 g |
| Výška: | 147 mm |
| Šírka: | 101,8 mm |
| Hĺbka: | 26,1 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 4,01 W |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 84717050 |
| Technológia Toshiba Stable Platter: | Áno |
| Technológia Toshiba Dynamic Cache: | Áno |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Prevádzkové otrasy: | 70 G |
| Mimoprevádzkový otras: | 350 G |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 3 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové vibrácie: | 0,5 G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
