Kingston Technology DC600M 1,92 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0022Podrobný popis
Kingston Technology DC600M 1,92 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND| Podpora výmeny za prevádzky | Áno |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Funkcia H / W PLP | Áno |
| Cieľové pracovné zaťaženie | Mixed Use (MU) |
| Latencia zápisu | 30 µs |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Rýchlosť čítania | 560 MB/s |
| Rýchlosť zápisu | 530 MB/s |
| TBW hodnotenie | 3504 |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 94000 IOPS |
| Latencia čítania | 200 µs |
| Náhodný zápis (4 KB) | 78000 IOPS |
| Kapacita disku SSD | 1,92 TB |
| Podmienky používania | Server/Enterprise |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Typ pamäte | 3D TLC NAND |
| Formát SSD | 2.5" |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Výška | 7 mm |
| Hĺbka | 100,1 mm |
| Šírka | 69,8 mm |
| Hmotnosť | 69 g |
| Spotreba energie (čítanie) | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,3 W |
| Spotreba energie (priemerná) | 1,45 W |
| Spotreba energie (zápis) | 3,6 W |
| Výška balenia | 184,2 mm |
| Šírka balenia | 129,5 mm |
| Hĺbka balenia | 9,14 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 91,2 g |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 989,98 g |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 135,9 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 69,8 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 10 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 203,2 mm |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 20 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkové vibrácie | 2,17 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Upozornenia | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Protect from moisture and extreme temperatures., Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 740617334890 |
| Podpora výmeny za prevádzky: | Áno |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Funkcia H / W PLP: | Áno |
| Cieľové pracovné zaťaženie: | Mixed Use (MU) |
| Latencia zápisu: | 30 µs |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Rýchlosť čítania: | 560 MB/s |
| Rýchlosť zápisu: | 530 MB/s |
| TBW hodnotenie: | 3504 |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 94000 IOPS |
| Latencia čítania: | 200 µs |
| Náhodný zápis (4 KB): | 78000 IOPS |
| Kapacita disku SSD: | 1,92 TB |
| Podmienky používania: | Server/Enterprise |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Typ pamäte: | 3D TLC NAND |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Výška: | 7 mm |
| Hĺbka: | 100,1 mm |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Hmotnosť: | 69 g |
| Spotreba energie (čítanie): | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,3 W |
| Spotreba energie (priemerná): | 1,45 W |
| Spotreba energie (zápis): | 3,6 W |
| Výška balenia: | 184,2 mm |
| Šírka balenia: | 129,5 mm |
| Hĺbka balenia: | 9,14 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 91,2 g |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 989,98 g |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 135,9 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 69,8 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 10 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 203,2 mm |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 20 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkové vibrácie: | 2,17 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Upozornenia: | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Protect from moisture and extreme temperatures., Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
